Kiekvieną rugsėjį lopšelio – darželio ,, Bitutė“ bendruomenė dalyvauja Europos judriosios savaitės renginiuose. Mūsų tikslas – prisijungti prie akcijos ir paraginti visus daugiau judėti, sveikiau gyventi ir sportuoti.
Rugsėjo 25- 29 dienomis visa įstaigos bendruomenė buvo skatinama aktyviau judėti. Judrioji savaitė prasidėjo nuo tradicinio bėgimo aplink darželį – ,,Kiek metelių tiek ratelių“. Ugdytiniai su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis ir padėjėjomis ėjo arba bėgo aplink darželį tiek ratelių, kiek vaikams yra metelių. Mažieji ugdytiniai bandė apeiti, o didesnieji bandė savo ištvermę bėgdami. Vaikai ugdėsi ne tik sportuodami bet kartu ir lavino skaičiavimo įgūdžius. Vyresnėliams buvo organizuojamos estafetės su paspirtukais, o mažiausieji linksmai važinėjosi mašinėlėmis-stumdukais. Taip pat buvo organizuojamas renginys #BEACTIVE ,,Judėk šokio ritmu“. Visi 3- 5 metų vaikučiai drauge su savo mokytojomis prisijungė prie šokio. Visi džiaugėsi nepakartojamais įspūdžiais ir smagiai praleistu laiku.
Judrios savaitės eigoje nebuvo pamiršti judrieji žaidimai bei linksmosios estafetės. Žaidimų metu vaikai išbandė savo jėgas, vikrumą, miklumą. Mažiesiems ugdytiniams ši savaitė buvo intensyvi judriomis veiklomis, puiki pasakišku, vis dar vasariško rudenio oru ir nepakartojama smagiais įspūdžiais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Auksuolė Mikelionienė