Naujienos

Tradiciškai, jau devintus  metus iš eilės  Druskininkų lopšelio – darželio „ Bitutė“ bendruomenė aktyviai prisijungė prie Europos Komisijos inicijuojamo projekto – “Europos sporto savaitė”.
Šiais metais projekte dalyvavo 3-5 metų amžiaus Druskininkų miesto lopšelį- darželį „ Bitutė“ lankantys vaikai ir  net 12 juos ugdančių mokytojų. Renginį organizavo lopšelio- darželio pavaduotoja ugdymui Joana Grigienė ir meninio ugdymo pedagogė Rūta Marcinonienė.  Visi, maži ir dideli įvairiose darželio erdvėse  šokio ritmu judėjo net dvi savaites.
Kiekvieną dieną visi dalyviai susiburdavo bendram šokiui. Šokio metu visi pavirsdavo į aktyvaus ir linksmo vaikiuko – nykštumo  personažą, kuris ‘‘linksmai keliaudavo į darželį, išskleisdamas savo šviesos spindulius, sveikindavosi su saule, atlikdamas aktyvius judesius rankomis žaisdavo slėpynių, o dienai įpusėjus ir susidraugavęs su saulute įsėsdavo į lėktuvą ir linksmai skraidydavo po Lietuvą „. Šokio mokymosi eigoje, skambant nuotaikingai muzikai visi dalyviai džiaugėsi ir linksmai leido laiką draugų būryje.

Meninio ugdymo pedagogė, Rūta Marcinonienė