Naujienos

Gruodis- gerumo ir šventinio laukimo mėnuo, kurį lydi daugybė emocijų – vieniems tai džiaugsmo ir pasiruošimo didžiosioms metų šventėms laikas, o kažkam – vienatvės ir liūdesio.  Tai pats nuostabiausias laikas dalytis šiluma, kurti mažus stebuklus, juos dovanoti ir pradžiuginti ne tik savo artimuosius. Gruodžio 1 dieną grupių „Širdelė“ ir „Gėlytė“ vaikai , drauge su mokytojomis, padėjėjomis bei socialine pedagoge pasidalinti puikia nuotaika ir mažais stebuklais keliavo į  Druskininkų medicininės slaugos palaikomojo gydymo skyrių. Mažieji  padovanojo seneliams  mini koncertėlį, perdavė grupės „Širdelė“ tėvelių suneštas lauktuves bei visų darželio vaikučių drauge su mokytojais gamintus šventinius atvirukus. Tariame nuoširdų AČIŪ visiems už sukurtą mažą stebuklą, už galimybę patirti dalijimosi džiaugsmą, kuris atsispindėjo švytinčiose akyse ir  padėkos žodžiuose. Juk mažiausias  darbas yra geriau už kilniausią ketinimą, nes ketinimai nekeičia pasaulio, jį keičia darbai.

Socialinė pedagogė Virginija Sorakaitė -Šeško