Naujienos

Atvėsus orams, padidėja pavojus susirgti peršalimo ligomis bei gripu. Siekiant apsaugoti save ir aplinkinius nuo šaltuoju metų periodu plintančių ligų, būtina laikytis asmens higienos . Tai ypač aktualu vaikams, kurie yra viena jautriausių ir pažeidžiamiausių visuomenės grupių. 

Todėl spalio 14 – 18 dienomis ,,Voveraičių” grupės vaikai dalyvavo akcijoje ,,Švarios rankytės – švarūs vaikai”. Akcijos tikslas – supažindinti vaikus su rankų higienos svarba bei padėti formuoti tinkamus rankų plovimo įgūdžius, Akcijos metu visuomenės sveikatos specialistė Eglė Akstinaitė ne tik paaiškino, kodėl ir kada reikia plauti rankas, bet ir mikroorganizmų maišelio bei ultravioletinių spindulių lempos pagalba pademonstravo ant vaikų rankų esančius mikrobus. Vaikai sužinojo, jog jei nesiplaus rankų, gali susirgti. Taip pat kiekvieną dienelę visuomenės sveikatos specialistė vaikučius mokė taisyklingų rankų plovimo žingsnelių, kuriuos išbandė ir praktiškai.

Pasibaigus akcijai, tikimės, kad vaikai nepamirš plauti rankyčių ir jas stengsis plauti teisingai.

Nuoširdžiai dėkojame visuomenės sveikatos specialistei Eglei Akstinaitei už suteiktas teorines žinias apie rankų higieną ir už išmokintus teisingus bei naujus rankų plovimo įgūdžius.

 

visos nuotraukos

Mokytoja Ligita Radiukevičienė