Naujienos

 

Jau ne vienerius metus lopšelis-darželis „Bitutė“ įgyvendina ilgalaikio respublikinio projekto „Olimpinė karta“ moto- stiprinti olimpinį švietimą, kaip edukacinę veiklą, skleidžiančią olimpinius idealus ir vertybes. Dalyvavimas šiame projekte- tai ne tik vertinga įstaigos patirtis, tačiau ir puikus edukacinis sportinis veiklų spektras patiems mažiausiems Druskininkų gyventojams. 

Spalio 16 dieną organizuotose sporto žaidynėse atliepėme projekto tikslą – ugdyti sveikus, judrius ir laimingus vaikus. Veiklose dalyvavo lopšelio-darželio „Bitutė“: „Kregždutės“, „Žvirbliukų“, „Boružėlės“, „Koriuko“, „Širdelės“grupių vaikai.. Esame laimingi, kad sulaukėme mažųjų svečių iš Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ – „Kregždutės“ grupės. Tai ne tik stiprino varžytuvių pojūčius, tačiau buvo puikus kolegialaus bendradarbiavimo pavyzdys tarp įstaigų. 

Kurdami vaikams palankias edukacines veiklas motyvuojančiose aplinkose, sporto žaidynes pradėjome žaisminga Flinto mankšta. Sportinių varžytuvių metu vaikai susipažino su rankinio, futbolo, krepšinio, žolės riedulio ir lengvosios atletikos sporto šakomis, galėjo jas išbandyti ir atrasti labiausiai patinkančią. Rungčių užduotys buvo paruoštos su šių sporto šakų žaidybiniais elementais. Vaikai turėjo galimybės patirti azarto, lyderystės, laimėjimo nuotaikas ir bene didžiausią įspūdį ugdytiniams paliko tinklinio sporto šakos rungtis, kuri sužavėjo savo ekspresija, kaita ir dinamika. Žaidynėse  visos dalyvavusios grupės buvo apdovanotos padėkos raštais, kuriuos įteikė lopšelio-darželio direktorė Lina Bagdanavičienė, kuri linkėjo vaikams būti judriais, sveikais ir tikrais būsimais Lietuvos olimpiečiais, atstovaujančiais ateityje skirtingas sporto šakas. 

 

visos nuotraukos

Neformaliojo ugdymo mokytojas Žilvinas Matijošaitis