Naujienos

 

Ar kas pamenate linksmiausią vaikystėje gimtadienį? Vaikystės ir nuotykių skonis Druskininkų lopšelyje- darželyje „Bitutė“ spalio 23 –ąją buvo kupinas šėlsmo ir puikios nuotaikos, mat nuotaikingi vabaliukai teatralizuotai šventė darželio gimtadienį. Jame netrūko nei rudens spalvų, nei moliūgų žibėjimo, nei puikių žaidimų, nei puikiai rudeniškai sinchronizuoto įstaigos bendrystės jausmo.

Vaikai ir pedagogai žaismingai įsikūniję į vabaliukus priėmė mažųjų bitučių kvietimą gimtadienį švęsti Moliūgų mieste. Kelionės metu vabaliukai prisiminė ir daineles, ir eilėraščius, ir muzikinius žaidimus – juk gimtadienyje turi būti smagu ir nenuobodu. Sugalvoję patį gražiausią linkėjimą bitutėms – daug daug žydinčių gėlių – ugdytiniai prie šventinio torto linksmai trypė ir dainavo gimtadienio dainelę, skirtą darbščioms bitutėms. Vaikai ne tik atrado edukacines vertes – sužinojo, kokių būna vabalėlių, ką jie mėgsta, kur gyvena, tačiau ir susipažino su bičių gyvenimo ypatumais ir sužinojo, kiek gi metų suėjo darželiui.

Smagu, kai į gimtadienį atvyksta daug svečių, tad esame labai dėkingi visai darželio bendruomenei už pagalbą organizuojant šventę kartu. Tikimės, kad kitąmet į jubiliejinį gimtadienį atvyks dar daugiau svečių.

 

Visos nuotraukos

 Mokytoja Ligita Radiukevičienė