Naujienos

 

Vasario 16-oji – Valstybės atkūrimo diena, ypatinga šventė visai Lietuvai!

Ši diena – mūsų vienybės, valstybingumo atkūrimo ir išsaugojimo simbolis, neatsiejamas nuo pagarbos savo tautos istorijai ir kiekvienam, kovojusiam už galimybę šiandien laisvai švęsti šį didingą įvykį.
Vasario 15 dienos rytą visus ateinančius į lopšelį – darželį “Bitutė” pasitiko trispalviais akcentais išpuoštos lauko ir vidaus erdvės, padabinti grupių langai,  skambantys muzikiniai kūriniai apie Lietuvą.
Ši diena darželyje prasidėjo Tautinės giesmės giedojimu, kurią atliko grupės  „Voveraitės“ ugdytiniai su ikimokyklinio ugdymo mokytojais. Įstaigoje vyko įvairios ugdomosios veiklos, kurių metu vaikai piešė piešinius su Lietuvos valstybės simboliais, gamino įvairius darbelius. Grupių: „Pelėdžiukai“, „Koriukas“, „Širdelės“, „Žvirbliukai“, „Boružėlės“ vaikučiai kūrė širdelių, o grupių: “Gėlytės” ir “Zuikučiai”- paukštelių dekoracijas. Papuošimus “Raidelės” sumeistravo grupės “Voveraitės” ugdytiniai drauga su ikimokyklinio ugdymo mokytojais.  Dekoracijomis papuošė lauko erdves.

Patys mažiausieji iš kaladėlių statė pilis, bokštus. Mokytojai suprantamais būdais ir patraukliomis priemonėmis ugdytiniams pasakojo apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius, asmenybes, priminė vaikams Lietuvos valstybės simbolius. Vaikučių kūrybiniai darbeliai, eilėraščiai,
dainelės buvo skirti šiai prasmingai šventei. Galėjome pasigrožėti mūsų vaikų ir mokytojų kūrybiškumu, išradingumu ir meniniais gebėjimais. Tikimės, kad organizuotos veiklos, palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis savo šalimi.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sigita Žukauskienė