Naujienos

Visos nuotraukos


Tarptautinė vaikiškos knygos diena „Bitutėje“

„Jei norite, kad vaikai būtų protingi, skaitykite jiems pasakas, jei norite, kad jie būtų labai protingi, skaitykite labai daug pasakų“

Albertas Einšteinas

Su knyga susipažįstame vaikystėje, kai mama palinkusi prie lovytės seka pasakas ar dainuoja lopšinę. Vaiko santykį su knyga formuoja tėvai, toliau jį tęsia mokytojai. Vaikas tyrinėdamas knygą atranda daugybę ne tik pažįstamų, bet ir naujų reiškinių. Skaitymas teikia susižavėjimą knygos personažais, įvykiais. Neretai pasakų personažai padeda vaikams įveikti baimę, nerimą, pyktį….
Šiandien, balandžio 2-ą dieną, minime Tarptautinės vaikiškos knygos dieną lopšelyje-darželyje „Bitutė“ ir stengiamės sukurti ir parodyti gražią mūsų vaikų, vaikų ir tėvų bei mokytojų draugystę su knyga.
Jau ryte vaikus ir juos lydinčius tėvelius pasitiko šventiškai papuoštos lauko erdvės. Prie įėjimo į darželį ir grupėse mažųjų laukė gerai pažįstami pasakų personažai, kurie drauge su vaikais praleido linksmą, kūrybingą dieną, taip paskatindami juos išreikšti save, savo emocines būsenas, parodydami meilę ir domėjimąsi knygomis. Esame dėkingi tėveliams, už sukurtas pasakas kartu su savo vaiku.
Ar žinote, ką knygos dovanoja žmogui? Platesnį žvilgsnį. Ar žinote, ką reikėtų padaryti šį vakarą – paskaityti pasaką savo vaikui prieš miegą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Danutė Kolomyjcevienė