Naujienos

Į grupes, plačiai duris atvėręs,

Grįžta vasaros takais rugsėjis.

Ir po paslaptingą žinių šalį

Leidžiasi keliaut visi, kas gali.

 

Saulėtą rugsėjo 1-osios rytą lopšelis – darželis „Bitutė“ vaikus ir jų tėvelius pasitiko su linksmaisiais personažais: „zuikiu“, „bitute“ ir „katinu“,  kurie visiems linkėjo linksmos ir gražios dienos, dovanojo po „bitutės“ bučkį ir palydėjo į grupes.

Po pietų, šventės metu, darželio kieme netrūko šurmulio ir vaikiško juoko. Renginio pradžioje visus susirinkusius pasveikino darželio direktorė R. Siliūnienė ir Ratnyčios klebonas A. Šimkus, palinkėdami gražių, turiningų, žaismingų mokslo metų. Pasibaigus muzikiniai šventės daliai  mažieji drauge su tėveliais   linksminosi,

 žaidė, dūko ir aktyviai veikė darželio kieme,  jiems paruoštose erdvėse. Patys mažiausieji vaikai pūtė burbulus, piešė pirštukais ir pėdutėmis, dalyvavo veikloje „Pamaitink gyvūnus“. Vyresnieji darželio ugdytiniai žaidė paplūdimio tinklinį, pūtė burbulus ir puikavosi piešinukais ant veidukų ir rankyčių.

Linksmai praūžusi šventė subūrė ir džiugino visą bendruomenę. 

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja E. Pavalkienė