Naujienos

Rugsėjis sugrąžino mus visus iš vasaros. Jis pradėjo rudenį – dar žydintį, bet jau spalvotais lapais ir besidraikančiais voratinkliais pasidabinusį. Rugsėjis žengė naują žingsnį, dovanojo mums gražią ir prasmingą šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią…

Rugsėjo 1-oji – šventė, kuri paliečia kiekvieną iš mūsų. Nuo pat ankstyvo ryto lopšelio – darželio „Bitutė“ kiemas buvo pilnas vaikiško juoko ir jaudulio, muzikos garsų bei mielo šurmulio. Šventinį rytą mažylius ir jų tėvelius pasitiko nuotaikingai nusiteikę personažai – Zuikis, Meškutė, Varlytė ir Bitutė. Jie pasveikino visus su rugsėjo 1-ją ir pakvietė į šventę, kurioje gerą nuotaiką susirinkusiems dovanojo Bitė, Kakė Makė ir Netvarkos Nykštukas.

Renginio pradžioje nuoširdžius sveikinimus bendruomenei išsakė darželio direktorė R. Siliūnienė, palinkėdama visiems sėkmingo, kūrybingo starto į naujus mokslo metus. Savo sveikinimus rugsėjo 1-osios proga paruošė ir mokytojos Astos ugdytiniai, padeklamuodami K. Ivinskio eilėraštukus.

Šventės vedėjai išradingai pasveikino vaikučius su naujais mokslo metais, įtraukė mažuosius ir jų tėvelius į pilną paslapties ir stebuklų žaidimą, visiems iš smalsumo kėlusį klausimus „Kaip patekti į ,,Bitutės’’ žinių šalį..?”, „Kur tas stebuklingas raktelis..?”. Vaikų akyse buvo daug nuostabos ir susidomėjimo. Mažyliai kartu su Kake Make įveikė visas užduotėles ir gavo stebuklingą raktelį. Durys į ,,Bitutės’’ žinių šalį – atrakintos!

Renginio metu netrūko linksmos muzikos, nuotaikingų žaidimų. Linksmai praūžusi šventė visai bendruomenei padovanojo daug nepakartojamų įspūdžių bei visą puokštę gerų emocijų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Raisa Yotsiavychene.