Naujienos

2021 m. rugsėjo 16-24d. Druskininkų lopšelis „ Bitutė“ tradiciškai prisijungė prie akcijos „Europos judumo savaitė 2021“ . Šią savaitę, rugsėjo 30d., vainikavo vykusi muzikinė-sportinė pramoga JUDĖK ŠOKIO RITMU. Jos metu vaikai smagiai šoko šokį, kurį mokėsi visos savaitės eigoje, atvirose muzikos ir šokio pamokose.. Renginį vedė ir šokį mokė meninio ugdymo pedagogė Rūta Marcinoniėnė.  Akcijoje dalyvavo visi  keturmečių ir penkiamečių grupių vaikai ir auklėtojos. Vaikai ir auklėtojos buvo aktyvūs, noriai dalyvavo visose atvirosiose pamokose, džiaugėsi, plojo, palaikė vieni kitus. Šauniausi renginio dalyviai buvo apdovanoti organizatorių marškinėliais, o visi dalyvavusieji apdovanoti  lipniomis  „ Beaktyve 2021 ‘ juostelėmis ir padėka.

 

Meninio ugdymo pedagogė Rūta Marcinonienė