Naujienos

 


Solidarumo bėgimas – tai jau tradicine tapusi organizacijos „Gelbėkit vaikus“ iniciatyva, Lietuvoje rengiama 7-ąjį kartą. Solidarumo bėgimo starto švilpukas spalio 5 dieną nuaidėjo ir Druskininkų lopšelio-darželio „Bitutė“ vaikams,  kurie noriai dalyvavo akcijoje ir bėgo solidarumo kilometrus.  Solidarumo bėgimo tikslas – ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą, solidarumą bei padėti Lietuvos ir Ukrainos vaikams. Šiais metais surinkta parama bus skirta organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei nuo karantino nukentėjusiems  iš Ukrainos pabėgusiems vaikams. Tariame AČIŪ  visiems mūsų mažųjų rėmėjams – tėveliams, seneliams, giminaičiams paaukojusiems už vaikų nubėgtus Solidarumo kilometrus.

Socialinė pedagogė Vrginija Sorakaitė – Šeško