Paukščiai ir žvėreliai – neatsiejama gamtos ir mūsų gyvenimo dalis, todėl stengiamės ugdyti vaikų atsakomybės jausmą už šalia esančius žvėrelius, paukščius, jų globą ir išsaugojimą.

Todėl sausio mėnesio eigoje pasirinkome mokytis apie Lietuvoje esančius paukščius ir žvėrelius. Vaikai susipažino su paukščių ir žvėrelių išvaizda, mityba, gyvenimo vietomis ir sąlygomis. Žinių įtvirtinimui organizavome išvyką į Druskininkuose esantį miško muziejų  „Girios aidas“, kuriame esančios nuolatinės ekspozicijos pasakoja apie šio krašto gamtą, paukščius, vabzdžius, žvėris, augalus.

Miško muziejuje vaikai galėjo patys pamatyti paukščių ir žvėrelių ekspozicijas, pasiklausyti paukščių skleidžiamų garsų. Išvykos metu vaikai įgijo daugiau žinių apie žvėrelius, paukščius, jų gyvenimo būdą, reikšmę žmonių gyvenime.

Dėkoju tėveliams už rūpestį  ir talkinant nuvežant ir parvežant vaikus.

visos nuotraukos

„Širdelės“ grupės ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Gaidienė