Naujienos

Gerumas – nebūtinai dideli žygdarbiai, gerumas –  maži širdies padiktuoti poelgiai, trumpos akimirkos, kai nuo mūsų žodžio ar ištiestos rankos sušyla kažkieno siela. Gerumas – mūsų širdies šiluma, dovanojama kitiems. Vertinkime kiekvieną smulkmeną, juk meilė ir atjauta taip reikalinga mums visiems.  

Gruodis – gerumo mėnuo. Juo ir norėjome pasidalinti su senyvo amžiaus žmonėmis. Todėl paskatinti socialinės pedagogės V.Sorakaitės – Šeško „Kregždutės“, „Boružėlės“ ir „Žvirbliukų“ grupių vaikai su mokytojomis ir padėjėjomis gruodžio 4dieną apsilankė medicininės slaugos palaikomojo gydymo skyriuje. Mus maloniai sutiko ir priėmė socialinė darbuotoja Kristina Kašinskienė. Vaikai seneliams deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimus, kalbėjosi, dovanojo pačių pagamintus atvirukus ir lopšelio – darželio virtuvės darbuotojų iškeptą pyragą. Senoliai nuoširdžiai džiaugėsi vaikų apsilankymu ir dėkojo už pabuvimą kartu.

Mūsų apsilankymo tikslas – ugdyti atjautą ir pagarbą senyvo amžiaus žmonėms bei norą dalintis ir dovanoti. Kartais užtenka gerų norų, tikėjimo, šiek tiek pastangų, kad žmonių veiduose nušvistų nepakartojamos šypsenos, širdyse suvirpėtų Dievo atsiųsti gėrio ir grožio angeliukai. 

visos nuotraukos

Mokytoja Edita Pavalkienė

Socialinė pedagogė Virginija Sorakaitė – Šeško