Tikras draugas visada

Ir nelaimėj ir bėdoj greta,

Jei tau liūdna – jam nelinksma,

Tu nemiegi – jis nerimsta,

Be jokių kalbų išties

Visad ranką tau išties. (V. Šekspyras)

Lapkričio 18-29 dienomis lopšelis-darželis „Bitutė“ dalyvavo Respublikiniame sveikatą stiprinančių mokyklų pozityvios psichosocialinės aplinkos projekte „Pasidalinkime draugyste“, kurio tikslas- gerinti vaikų socialinę, emocinę sveikatą ir gerovę, siekiant pagarbių ir draugiškų tarpusavio santykių. Projekto organizatorius – Kauno lopšelis-darželis „Čiauškutis“.

„Koriuko“, „Širdelės“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai klausėsi ikimokyklinio ugdymo mokytojų  skaitomų kūrinių apie draugystę, tarpusavio santykius, juos aptarė, žiūrėjo animacinį filmuką „Didžiausias draugas“ diskutavo, kas yra draugystė, ar reikia turėti draugą… Piešė draugo portretą, gamino dovanėles, vėliau pasikeitė jomis, pasakydami draugui gražų žodį, komplimentą. “Koriuko” grupės vaikai drauge su mokytoja Alma draugams suvaidino pasakėlę “Boružė Liputė”, kurioje primenama, kad visi esam išskirtiniai ir ypatigi, gražūs tokie, kokie esame.  Draugystės savaites vainikavo vykdoma akcija „Priimk po skėčiu draugą“, bei bendri šokiai ir žaidimai.  Draugystė – nuostabi  dovana!

visos nuotraukos

Socialinė pedagogė Virginija Sorakaitė – Šeško