Druskininkų lopšelis—darželis „Bitutė“

Naujienos


 

 SKELBIMAS

           Druskininkų savivaldybė paskelbė konkursą Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigos vadovo Druskininkų lopšelio – darželio „Bitutė“ direktoriaus pareigoms eiti.

           Konkurso paskelbimo data - 2018 m. gruodžio 5 d. Pretendentų atranka vyks 2019 m. kovo 27 d.

           Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui, privalomų pateikti dokumentų sąrašas ir terminai bei kita informacija yra nurodyta pagrindiniame skelbime, kuris pateiktas Druskininkų savivaldybės interneto svetainėje (http://www.druskininkai.lt/index.php), skyriuose „Savivaldybės naujienos“ ir „Karjera“.


 

Druskininkų lopšelis-darželis „Bitutė“ ieško auklėtojo dirbti  ikimokyklinio amžiaus  grupėje 1 etatu.

Pareigybės rūšis :Darbuotojas, dirbantis pagal  darbo sutartį

Reikalavimai :Aukštasis arba aukštesnysis pedagogo išsilavinimas pagal specialybę;

•   Puikūs bendravimo įgūdžiai su vaikais;

•   Gebėjimas dirbti IKT.

Privalumai: pedagoginio darbo ikimokyklinėje įstaigoje patirtis, gebėjimas dirbti su įvairaus amžiaus ikimokyklinukais, komunikabilumas, aktyvumas, vadovavimasis pedagogo etika, gebėjimas dirbti komandoje, ankstesnės(-ių) darbovietės (-čių) rekomendacijos.

Pedagogai, pretenduojantys į pasirinktą pareigybę, privalo pateikti šiuos duomenis:

1.  Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

2.  Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3.  Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

4.  Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

5.  Gyvenimo aprašymą (CV).

Pretendentai, atitinkantys konkursinės atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 09.00 iki 15.00 val.

Dokumentus būtina pristatyti į raštinę arba atsiusti elektroniniu paštu koriukas@gmail.com.


 • 2019-02-21

visos nuotraukos

 

Įdomi išvyka

Esame aktyvūs, judrūs, žingeidūs, mėgstantys keliauti, patirti, sužinoti...

Šį kartą lankėmės Druskininkų vandens parke, kur apžiūrėjome fotografijų ,,Įspūdžiai iš Kinijos“ parodą ir viešbučio ,,Flores“ poilsio erdves.

Domėjomės Druskininkų ,,Lynų kelio“, jungiančio du lankomiausius turistų objektus –Druskininkų vandens parką ir ,,Snow Areną“- veikimo principais.

,,Zuikučių“ grupės auklėtoja Vlada


 • 2019-02-20

visos nuotraukos

 

Vasario 16-osios minėjimas

Druskininkų lopšelis – darželis „Bitutė“ džiugiai šventė Lietuvos 101 metų atkūrimo gimtadienį. Šventinis šurmulys netilo nuo ankstyvo vasario 15-osios ryto. Vaikai ėjo į darželį nešini koncertui skirtais šventiniais drabužiais, vėliavėlėmis, tautine atributika. Ypač kruopščiai ruošėsi „Pelėdžiukų“, „ Voveraičių „ ir „ Zuikučių“ grupių penkiamečiai, nes jie dalyvauja visoje šalyje organizuojamame projekte „Visas darželis šoka“. Vasario 15- oji, buvo šio gražaus šokėjų būrio pirmasis  pasirodymas. Vaikučiai pasipuošė naujai pasiūtais tautiniais drabužiais ir skambant tradicinio lietuviško šokio muzikai  buvo kviečiami su visa darželio bendruomene paminėti Lietuvos atkūrimo gimtadienį. Į šventinį  koncertą „ Aš myliu Lietuvą“ gausiai susirinko  vaikučių tėveliai.

Džiugu buvo matyti kaip vaikai, pridėję mažas rankeles prie savo širdelių, giedojo Lietuvos himną, nuoširdžiai dainavo, šoko, deklamavo eiles apie Lietuvą. Visi džiaugėmės turėdami galimybę dideliame ekrane išklausyti visos Lietuvos vaikų išsakytų minčių, išreikštų jausmų, apie meilę ir pagarbą savo tėvynei.

Panaudodami visas priimtiniausiais motyvacines priemones, lopšelio – darželio pedagogai prieššventinį laikotarpį ir šventinio koncerto metu siekė vaikų širdelėse pasėti meilės ir pagarbos Lietuvai sėklelę, puoselėjant  pilietiškumo, patriotiškumo jausmą, pagarbą savo šaliai, tautai, kultūrai ir vienas kitam.

 

Meninio ugdymo pedagogė Rūta Marcinonienė


 • 2019-02-07

visos nuotraukos

 

Ledo skulptūrų paroda

Druskininkai- iškiliojo M. K. Čiurlionio miestas, jo kūrybos ir ramybės oazė. Sausio 26-28 dienomis mūsų mieste vyko skulptūrų festivalis, kurio metu buvo sukurta 12 didelių ledo skulptūrų M. K. Čiurlionio „Zodiakas“ tema ir 14-a mažųjų skulptūrų M. K. Čiurlionio „Pasaka. Karaliai“ tema.

Apžiūrėti ir pasidžiaugti šiomis neįprasto dydžio unikaliomis skulptūromis keliavome ir mes. Įdėmiai apžiūrinėjome, smalsavome ir džiaugiamės, kad spėjome pasigrožėti šiomis ekspozicijomis, kol yra palankios gamtinės sąlygos.

Kelionė iki skulptūrų buvo pilna įspūdžių. Prie Nemuno mus pasitiko dideli pulkai laukinių ančių, kurios skubėjo prie mūsų, norėdamos gauti maisto. Eidami lenktu tilteliu prisiminėme pasaką apie Nemuno ir Ratnyčėlės didžiają meilę. Sekundėlei sustoję įsitikinome, kad Ratnyčėlė tikrai labai veržli ir tik, įsiliejusi į Nemuno vandenis, kartu su juo pasukusi vienu keliu, aprimsta. Nemunu ramiai plaukė lytys.

Eidami grožėjomės miesto erdvėmis, švariais takeliais, gražia aplinka, kvėpavome tyru miško oru. Puikios nuotaikos ir kupini gerų emocijų  grįžome į lopšelį- darželį.

 ,, Zuikučių“ grupės auklėtoja Vlada


 • 2019-02-05

visos nuotraukos

 

,,Mano gimtadienio skaičiai“

Nagrinėdami savaitės temą ,,Rieda metų ratai“, išsiaiškinome, kad vaikai metus skaičiuoja nuo vieno gimtadienio iki kito gimtadienio. Paprašėme, kad kartu su tėveliais padarytų savo gimimo mėnesio skaičių. Puikiai pavyko.

Sekančią savaitę aiškinomės temą ,,Skaičiukų ratukas“ ir kartu su tėvelių pagalba vaikai padarė savo gimimo dienos skaičių. Taip ir ,,gimė‘ ,,Voveraičių“ grupės vaikų su tėveliais darbelių paroda ,,Mano gimtadienio skaičiai“.

Kviečiame visus pasigrožėti!

Auklėtoja Onutė.


 • 2019-02-05

visos nuotraukos

 

Už vieną trupinėlį čiulbėsiu vasarėlę...

 

„Kur sustoju – šaltas sniegas ant plikų šakelių

 Nerandu grūdelio menko ant snieguoto kelio...

 Rask, vaikeli, man sparnuočiui, menką trupinėlį,-

 Už jį vieną tau čiulbėsiu visą vasarėlę....“

 

Baltoji žiemužė atneša ne tik pramogas ir džiaugsmus, bet ir rūpesčius. Žmonėms tai laikas, kai reikia pasirūpinti savo būstų šildymu, kelių valymu, automobilių langų grandimu.... Paukščiams ir žvėreliams tai sunkmetis ieškant maisto.

Išsiaiškinę, ką reiškia posakis „baltasis badas“, sausio 22 dieną  „Pelėdžiukai“ patraukė Nemuno link.  Suprasdami, kad žmonės šaltuoju laikotarpiu gali patys pasirūpinti savimi, bet mažesniems ir silpnesniems reikia padėti.

Išvyka buvo netrumpa. Keliavome prie „Draugystės“ sanatorijos. Nuovargį atpirko, kai mus apspito pulkas antelių ir atneštas lauktuves skubėjo pasiimti iš vaikų rankų.

Džiaugėmės gražiu reginiu. Širdelės prisipildė gerumo jausmo, padėjus silpniesiems išgyventi dar vieną“ baltojo bado“ dieną.

 „Pelėdžiukų“ grupės auklėtoja Danguolė


 • 2019-02-04

visos nuotraukos

 

Projektas „ Aš myliu “

Ankstyvajame amžiuje mažiausieji dar nemoka atpažinti ir teisingai pavadinti kūno dalių, nesupranta, ką ir kaip gali padaryti pats, nesugeba išreikšti savo norų bei kaip bendrauti su draugais.

Todėl nuo šių metų, sausio mėnesio „Laivelio“ ir „Varpelio“ grupių vaikučiai, pedagogės ir tėveliai pradėjo vykdyti projektą „Aš myliu“.

Projekto tikslas - suvokti save artimiausioje aplinkoje (aš pats, draugai, šeima).

Projekto uždaviniai: mokysimės pozityvaus bendravimo su draugais, šeimos nariais bei formuosime teigiamą savęs vertinimą.

Projektą pradėjome startuodami ugdomąja veikla su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Laima Sadauskiene ir jos draugėmis lėlyte Ema ir zuikute Tuce. Veiklos metu mokėmės taisyklingai parodyti ir pavadinti pagrindines kūno dalis. Įgijome praktinių higienos įgūdžių,  pasidžiaugėme vandens ir muilo burbulais.

Tikimės, kad pasibaigus šiam projektui, mažiausieji gebės pajausti saugų bendravimą su draugais bei įgis pasitikėjimą savimi.

 „Laivelio“ grupės auklėtoja Ligita


 • 2019-02-04

visos nuotraukos

 

ŽIEMOS SMAGUMAI

„Koriuko“ ir „Širdelės“ grupių vaikai bei auklėtojos tęsia bendrą projektą „Judėjimas- sveikatos šaltinis“.

Sulaukę gausaus sniego šį kartą mes susitikome lauke pasidžiaugti žiemos teikiamais džiaugsmais. Antrąjį mūsų susitikimą pradėjome žaisdami paslaptingumą ir smalsumą žadinantį pėdsakų žaidimą, nes vaikams patinka apžiūrėti savo, auklėtojų  ir gyvūnų paliktas pėdas sniege. Auklėtojos nedideliais žingsneliais ėjo pirma, o vaikai sekė iš pasakos stengdamiesi statyti savo pėdas į auklėtojų. Paskui bandėme iššifruoti gyvūnų paliktus pėdsakus. Aptikome varnų, šunų ir kačių paliktus pėdsakus. Visi drauge išsiaiškinome, kad pėdsekiams yra labai svarbu pastabumas ir vikrumas.

Nors lauke nebuvo šalta, vaikai tiesiog spirgėjo iš noro pajudėti. Tad nieko nelaukę į taikinį-pakabintą lanką, ėmėme mėtyti spalvotus kamuoliukus, nes sniegas nelipo ir negalėjome pasidaryti gniūžčių.  Šio žaidimo dėka vaikai lavino koordinaciją ir gebėjimą  nustatyti atstumą iš akies.

Vėliau visi draugiškai , mokydamiesi pasidalinti kastuvais, pylėme sniego pilis, vežiojome vienas kitą rogutėmis, darėme sniego angelus... .

Trečias, paskutinis mūsų projekto etapas įvyks jau labai greitai-pavasarį.

 Auklėtojos Alma ir Asta


 • 2019-02-03

visos nuotraukos

 

„Žiemos vaikai“

Sausio 31 dieną lopšelyje –darželyje „Bitutė“ vyko žiemos sporto šventė „Žiemos vaiakai“. Visa lopšelio- darželio bendruomenė rinkosi kieme, kur  buvo tikras sujudimas, pilnas vaikų juoko ir klegesio. Sniego gausa lauke taip ir viliojo  vaikučius ir suaugusiuosius pasidžiaugti žiemos teikiamais malonumais. Neformaliojo ugdymo mokytojas Žilvinas buvo paruošęs užduotis, kuriose dalyvavo visi ir maži, ir dideli. Žiemos sporto šventė – tai puiki proga ugdyti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą žiemos metu, grūdinti vaikų organizmą bei suteikti daug džiugių emocijų.

 

Neformaliojo ugdymo mokytojas Žilvinas Matijošaitis

Socialinė pedagogė Virginija Sorakaitė- Šeško


 • 2019-01-30

visos nuotraukos

 

Atvira ugdomoji veikla „Skaičiukų ratukas“

Sausio 16 dieną ikimokyklinio ugdymo „Žvirbliukų” grupės auklėtoja Danutė Kolomyjcevienė įstaigos pedagogus pakvietė stebėti atvirą ugdomąją veiklą “Skaičiukų ratukas”.

Veiklos tikslas – pažinti skaičius ir mokytis skaičiuoti.

Veiklos uždaviniai – žaidžiant sugrupuoti daiktus, dalintis žaislais, juos skaičiuojant; padėti vaikams suvokti, jog skaičiuojant  galima geriau pažinti pasaulį;  skatinti vaikus išsakyti savo mintis ir patirti džiugių akimirkų veiklos metu.

Pasisveikinę ir  pasidalinę  mintimis bei žiniomis apie skaičius, vaikučiai drauge su auklėtoja skaičiavo pagal skaičiuotę „Skrido oro lėktuvėlis“, žaidė žaidimą „Dešimt pirštų nemažai“, piešė, aplikavo skaičius, klausėsi K. Kubilinsko eilėraščio „ Mano skaičiai“. Veiklos metu vaikai buvo aktyvūs, drąsūs, noriai atliko įvairias užduotis ir džiaugėsi pasiektais rezultatais.

Socialinė pedagogė Virginija Sorakaitė- Šeško


 • 2019-01-10

visos nuotraukos

 

Mėgavomės žiemos pramogomis

Dabartinė  vaikų karta mieliau sėdi šiltuose namuose ir žaidžia kompiuterinius žaidimus, o ne pramogauja lauke.  Tik žiemą galima lauke pamatyti užšalusias balas ir ledą, pažinti purų, tižų, minkštą ar kietą sniegą, nutįsusius varveklius.

Kadangi šią savaitę žiema mus ,,lepina“ sniegu ir šalčiu, ,,Pelėdžiukų“, ,,Zuikučių“ ir ,,Voveraičių“ grupių vaikai, lydimi auklėtojų ir auklėtojų padėjėjų, suskubo ieškojo kalnelių, nuo kurių galėtų palenktyniauti su rogutėmis. Juk projektą ,,Mažais žingsneliais į sveikatos šalį“ vykdome kartu, todėl ir žiemos pramogomis mėgaujamės kartu.

Mūsų šios išvykos tikslas - ugdyti fizinį aktyvumą ir judėjimą. Ne  paslaptis, kad važinėjimasis rogutėmis ugdo ne tik  vaiko judėjimo įgūdžius, bet ir loginį mąstymą. Juk reikia išlaviruoti, kad važiuojant nuo kalno neužgautum draugo ir kuo toliau nuvažiuotum.

Įkvėpę gryno oro vaikai tampa ramesni, lengviau bendrauja tarpusavyje, O padūkus kieme  pietūs skanesni ir miegas saldesnis!

 ,,Voveraičių“ grupės auklėtoja Onutė.


 • 2019-01-09

 

„ Atsisveikinimas su Kalėdų eglute “

Sausio 7 dieną  lopšelyje- darželyje „Bitutė“ vyko šventinis rytmetis  ,,Atsisveikinimas su  Kalėdų eglute". Renginio metu vaikai, kartu su meninio ugdymo pedagoge ir auklėtojomis dainavo daineles, šoko, deklamavo eilėraščius. Šventės pabaigoje visi suskaičiavo iki trijų ir žėrinčios lemputės, kurios puošė žaliaskarę, staiga užgeso. Pamojavę eglutei ir su ja atsisveikinę, vaikai išskubėjo  nupuošti eglutes, esančias grupėse.

Socialinė pedagogė Virginija Sorakaitė - Šeško


 • 2018-12-17

visos nuotraukos

 

Iš  širdelės į širdelę

Gruodžio mėnesį įprasta dalintis nieko nekainuojančiais, bet neįkainojamais dalykais -  šiluma, gėriu, atjautimu. Kilnu ir vertinga tą savo šilumą paskleisti tiems, kam jos labiausiai reikia.

,,Zuikučių“ grupės mamytė Kristina pakvietė mus į Druskininkų PCPC medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyrįų, kur galėjome padaryti labai mažą, bet kartu labai reikšmingą darbelį – suvirpinti ne tik ten esančių ligonių, bet ir darbuotojų širdeles. Nuvykus, ant laiptų mus pasitikęs senelis buvo toks laimingas, kad jį pamačius, šypsena nušvito ir mūsų veiduose. Labai šiltai pasitiko ir skyriaus vedėja Vida Kašėtienė. Daug, oi daug gražių žodžių tądien išgirdome. Nunešėme senoliams savo vaikišką šilumą, gėrį, paprastumą ir adventinį pasirodymą. Į susitikimą su mumis atėjo kas galėjo: vienus atvežė rateliais, kitus atvedė personalo darbuotojos, kiti atėjo patys. Seneliai mus sutiko labai mielai. Po kiekvieno pasirodymo buvo ilgi plojimai, gražūs komentarai, nuostaba, kad tokie maži, o tiek daug moka. Po koncerto visus apdovanojome savo rankomis gamintais atvirukais ir šiltu, jausmingu apkabinimu. Buvome labai laimingi ir seneliai, ir mes. Tiek nedaug reikėjo, kad kiekvieno veide atsirastų šypsena, akys spindėtų kaip jaunystėje.

Skyriaus vedėja padėkojo vaikučiams už atvykimą, pavaišino saldainiais. Labai maloniai išlydėti ir širdelėse pakylėti grįžome į įstaigą.

Nuoširdžiai dėkojame mamytei Kristinai,  už surengtą  nepakartojamą, ilgai širdelėse išliekantį susitikimą.

 

Auklėtoja Vlada


 • 2018-12-13

visos nuotraukos

 

Gruodis – gerumo mėnuo

Gerumas - nebūtinai dideli žygdarbiai, gerumas -  maži širdies padiktuoti poelgiai, trumpos akimirkos, kai nuo mūsų žodžio ar ištiestos rankos sušyla kažkieno siela. Gerumas - mūsų širdies šiluma, dovanojama kitiems. Vertinkime kiekvieną smulkmeną, juk meilė ir atjauta taip reikalinga mums visiems.  

Grudžio 12 dienos rytas lopšelyje - darželyje „ Bitutė“ buvo ypatingas  – mus  aplankė svečiai iš Kapčiamiesčio globos namų. Šiam gražiam adventiniam rytmečiui,  pasirodymus ruošė lopšelio- darželio vyriausieji, mūsų penkiamečiai.

Renginį pradėjo „Pelėdžiukų“ grupės vaikai drauge su auklėtoja Danguole.

Jie vaidino Anzelmo Matučio pasakėlę „Tuoj ir rytoj“.

Voveraičių grupės mergaitės Saulė ir Akvilina padeklamavo Irenos Vaitkienės eilėraštį  „Tai graži balta žiema“.

Adventinį rytmetį vainikavo „Zuikučių“ grupės vaikai su Auklėtoja Vlada, pristatydami Adventinį pasirodymą „ Nupinsiu advento vainiką“. Jiems talkino šlovintojos  Ieva ir Edita.

Vaikučiai ne tik ruošė pasirodymus, bet ir pagamino atvirutes,  mūsų lopšelio- darželio virtuvės darbuotojos iškepė pyragą. Dovanos, kurios tikimės, praskaidrino nuotaiką, keliavo globos namų gyventojams, negalėjusiems atvykti. Svečiai taip pat atvežė dovanų, pačių gyventojų keptų meduolių.

Kartais užtenka gerų norų, tikėjimo, šiek tiek pastangų, kad žmonių veiduose nušvistų nepakartojamos šypsenos, širdyse suvirpėtų Dievo atsiųsti gėrio ir grožio angeliukai. 

Soc. pedagogė Virginija Sorakaitė- Šeško


 • 2018-12-10

visos nuotraukos

 

„KIMOCHIS KALĖDOS“

Gruodžio 4 dieną lopšelyje – darželyje „ Bitutė“ vyko pasidalijimas gerąją darbo patirtimi. Savo darbus ir patirtį  socialinio ugdymo programos su Kimochis srityje pristatė keturi lopšelio – darželio „ Žibutė“ pedagogai : meninio ugdymo mokytojas L. Savulionis, socialinė pedagogė J. Balčiuvienė, spec. pedagogė N. Bulotienė  bei neformaliojo ugdymo mokytoja E. Kibirkštytė.

Lopšelio – darželio “Žibutė“ pedagogai  Kimochis  lėlių  pristatymą organizavo  teatrinės-žaidybinės veiklos pagalba. Spalvingose, pačių pedagogų sukurtose dekoracijose, lėlės puikiai atliko savo misiją – perteikė skirtingus Kimochis charakterius, sužadindamos vaikams gerąsias emocijas.

Norim pasidžiaugti puikia darbo patirties sklaida ir  tikimės susitikti dar ne kartą. Tuo pačiu norime pasidalinti informacija, jog ši ugdymo programa padeda vaikams įgyti pasitikėjimo savimi ir  išmokti spręsti sudėtingas socialines-emocines situacijas, jau organizuojama ir mūsų lopšelyje- darželyje „ Bitutė“.

Meninio ugdymo pedagogė Rūta Marcinonienė


 • 2018-12-06

 

ADVENTAS – LAUKIMO METAS

                      ...toks ir yra Adventas, prasidedantis gruodžio pirmąją ir užsibaigiantis Kalėdomis – Kristaus atėjimu į žemę. Šį ramybės ir šviesos laiką atspindi  Advento vainikas. Vainikas yra vienas iš senųjų simbolių, ženklų iki šiol labai populiarus daugelyje šalių. Savo apskrita forma vainikas primena žiedą. Žiedas simbolizuoją susijungimą, vienybę, tobulumą. Advento vainikas mums byloja: artinasi laiko pilnatvė, išsipildymo metas.

                      „Kregždutės“ grupės vaikai ir tėveliai pynė Advento vainiką. Viskam, ką įpynė į vainiką, suteikė simbolinę prasmę.  Gamtoje, kaip ir mūsų gyvenime, viskas vyksta ratu – gimsta, auga, miršta... viskas vyksta žemėje ir su mumis...

                      Dėkoju visiems kartu praleidusiems vakarą. Lai Kalėdų laukimas uždega troškimą mylėti, džiaugtis ir tikėti, kad viskas Dievo duota tik į gerą.

Auklėtoja Edita


 • 2018-12-04

visos nuotraukos

 

„Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė“

 

Gruodžio 1 d. Druskininkų lopšelio-darželio „Bitutė“ ugdytinės: Radvilė Taraskevičiūtė, Sonata Naugolnikaitė, Emilija Alūzaitė, Aleksandra Grėbliauskaitė, Akvilė Palačionytė kartu su ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Justina Taraskevičiene ir neformaliojo ugdymo mokytoju Žilvinu Matijošaičiu dalyvavo sporto festivalyje „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė“. 

 

Lietuvos Moterų Sporto Asociacija (LMSA) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) pakvietė Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų mergaites į sporto festivalį „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė“, kuris vyko A. Sabonio sporto centre Kaune. Renginyje dalyvavo 24 komandos iš visos Lietuvos. Renginio tikslas – populiarinti olimpines idėjas mergaičių tarpe bei formuoti teigiamą požiūrį į kūno kultūrą ir sportą.

Sporto renginys prasidėjo iškilminga dalyvių eisena, o festivalio atidarymo metu visus dalyvius pasveikino Lietuvos moterų asociacijos prezidentė J. Bartaškienė ir RIUKKPA prezidentė A. Vizbarienė. Možosioms sportininkėms moterys palinkėjo gero starto, daug energijos ir galbūt ateityje iš tikrųjų tapti tikromis olimpietėmis. Po sveikinimo žodžių visi dalyviai kartu su Kake Make atliko nuotaikingą mankštą ir pradėjo sportuoti sektoriuose.  Kiekviename sektoriuje po keturias komandas atlikome organizatorių nurodytas užduotis. Rungtyniavome įvairiose rungtyse, o mažosios olimpietės patyrė judėjimo džiaugsmą bei daug teigiamų emocijų.

Visos festivalio dalyvės buvo apdovanotos medaliais. Nuoširdžiai dėkojame Emilijos ir Akvilės tėveliams už pagalbą vykstant į festivalį.

 

Auklėtoja Justina Taraskevičienė


 • 2018-11-30

visos nuotraukos

 

„Pasidalinkime draugyste“

Lopšelis-darželis „Bitutė“ antrus metus iš eilės dalyvavo Respublikiniame sveikatą stiprinančių mokyklų pozityvios psichosocialinės aplinkos projekte „Pasidalinkime draugyste“. Projekto organizatorius – Kauno lopšelis-darželis „Čiauškutis“.

„Kregždutės“, „Žvirbliukų“ ir „Boružėlės“  grupėse  buvo organizuojama veikla, kelianti teigiamas emocijas:  skaitomi ir aptariami kūriniai apie draugystę, tarpusavio santykius, vyko pokalbiai, diskusijos, minčių lietus. Vaikai  piešė draugo portretą, spalvino ir dovanojo širdeles, pasakydami draugui komplimentą, gražų žodį. Visi drauge žiūrėjome  animacinį filmuką „Didžiausias draugas“ , vėliau jį aptarėme. Draugystės savaitę vainikavo „Draugystės ratelis“, visų  trijų grupių vaikai drauge su auklėtojomis ir meninio ugdymo pedagoge Rūta šoko bendrą šokį. Draugystė- tai nuostabi  dovana!

 

Socialinė pedagogė Virginija Sorakaitė - Šeško


 • 2018-11-28

visos nuotraukos

 

Futboliukas „Žibutėje“

Lapkričio 22 dieną buvome pakviesti į lopšelį – darželį „Žibutė“ dalyvauti „Futboliuko“ šventėje. Šio projekto tikslas – skatinti futbolo žaidimą lauke ir uždarose ugdymo įstaigos patalpose bei populiarinti futbolą kaip sporto šaką visuomenėje, tęsti glaudų bendradarbiavimą tarp švietimo įstaigų.

Mūsų darželiui atstovavo devyni vaikai: penki iš „Pelėdžiukų“ ir  keturi iš „Zuikučių“ grupių. Svetingai sutikti, pasipuošėm futbolo apranga. Salėje išklausę „Futboliuko“ himną, atlikome apšilimo mankštą. Susipažinę su žaidimo taisyklėmis, palinkėję vieni kitiems sėkmės, pradėjome varžybas trys prieš tris. Pirmoje rungtyje sėkmė lydėjo mūsų „Pelėdžiukų“ komandą.. Antroje rungtyje taip pat laimėjo mūsų „Zuikučiai“. Visą šventę vainikavo draugiškumas ir šilti santykiai. Šventės pabaigoje išklausėm darželio himną. Buvom apdovanoti padėka ir atminimo dovanėlėmis.

Pilni džiugios nuotaikos ir teigiamų emocijų sugrįžome į darželį. Už pagalbą dėkojame  Roko ir  Mato mamytėms .

Auklėtoja Danguolė


 

 • 2018-11-27

 • 2018-11-21

visos nuotraukos

 

Tarptautinė tolerancijos diena

Lopšelyje-darželyje „Bitutė“ buvo organizuojama Tarptautinė tolerancijos diena. Tolerancija – tai kantrybė, pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti ir priimti kitą asmenį, kuris yra  kitoks nei mes patys. Šalia mūsų gyvena labai daug žmonių, kurie skiriasi savo tautybe, tikėjimu, tradicijomis ir gyvenimo būdu, turi sveikatos problemų, yra kitokių pažiūrų  ir vienintelis kelias gyventi šalia yra  išmokti pripažinti skirtumus. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Raktas. Raktas – puikiai tinka atrakinti žmonių mintims, širdžiai, jausmams ir įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų, išpažįstančių kitą religiją. Vaikai spalvino, gamino, aplikavo raktus. Su vyresniųjų grupių vaikais žiūrėjome animacinius filmukus, aptarėme juos, diskutavome, kad mes ne viską galime mėgti ar turi mums patikti, tačiau galėjimas būti savimi ir yra tolerancija. Tarptautinę tolerancijos dieną vainikavo renginys, kuriame vaikai,   auklėtojos  drauge  su socialine ir meninio ugdymo pedagogėmis diskutavo apie jausmus, emocijas, šoko tautinius šokius. Būkime tolerantiški!

Soc. pedagogė Virginija Sorakaitė - Šeško


 • 2018-11-12

visos nuotraukos

 

“Sportuojantis koridorius”

 2018 m. lapkričio 8 dieną lopšelyje-darželyje „Bitutė“ įvyko respublikinės ikimokyklinės ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) akcija „Sportuojantis koridorius“.     Akcijos tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje, erdvėje – koridoriuje. Ikimokyklinio amžiaus vaikams fizinis aktyvumas yra prigimtinis, tad būdingas didelis judėjimo poreikis. Rudenį trumpėjant dienoms, ilgėjant ilgiems, vėsiems vakarams vaikai turi vis mažiau judrios veiklos lauke. Įgyvendinant vaiko sveikatos ugdymo ir sveikatingumo priemones darželyje puikiai galima išnaudoti koridoriaus erdves. Sukvietėme visus vaikus, pedagogus, visą darželio bendruomenę pasportuoti netradiciniame kūno kultūros užsiėmime ir dieną pradėjome sportinio šokio ritmu.

Netradicinis kūno kultūros užsiėmimas suteikė vaikams judėjimo džiaugsmo ir daug džiugių akimirkų visai dienai.

Auklėtoja Justina Taraskevičienė

 


 • 2018-11-12

visos nuotraukos

 

Karoliai auklėtojai

Vaikams labai patinka, kai juos aplanko gerosios fėjos, turinčios daug įdomių idėjų. ,,Zuikučių“ grupės vaikus šį kartą aplankė linksmoji pasakotoja ir gerumo skleidėja fėja  Giedrutė. Ketvirtadienio popietė su ja prabėgo labai įspūdingai. Giedrutė savo maišelyje turėjo visą pulką įvairiaspalvių „ avyčių “. Vaikai netikėjo, kad avytės būna raudonos, žalios, mėlynos...Ištraukus iš maišelio įvairių spalvų vilną, susimąstė, ar tikrai taip būna?! Pirmiausia vaikai pastebėjo, kad vilna labai švelni, sunkiai atplėšiama iš viso ritinio ir įdomiai kvepia. Vaikučiams pritarė ir velti susirinkusios mamytės. Iš pradžių labai nedrąsiai, bet paskui, visi pagal Giedrutės instruktažą, suvoliojo po kamuoliuką. Vienų buvo didesni, kitų - mažesni ir įvairių spalvų. Kai rutuliukai išdžius, bus karoliai auklėtojai.

 Auklėtoja Vlada


 

 • 2018-11-12

visos nuotraukos

 

JUDĖJIMAS-SVEIKATOS ŠALTINIS

 „Koriuko“ ir „Širdelės“ grupių vaikai bei auklėtojos 2018-2019 mokslo metais vykdo bendrą projektą „Judėjimas-sveikatos šaltinis“. Šio projekto tikslas - įvairiai ir aktyviai judėti visais metų laikais.

Susirinkę darželio sporto aikštyne, draugiškai ir linksmai nusiteikę, mūsų pirmą susitikimą pradėjome bendra mankšta „Daryk kaip aš, daryk geriau negu aš“. Vėliau, sustoję į dvi komandas,  smagiai lenktyniavome žaisdami sportines estafetes: „Nunešk kėglį“, „Perlįsk per lanką“,  „Nuridenk kamuoliuką“. Labai smagu buvo, sustojus į bendrą ratą ir įsikabinus  į parašiutą, ridenti kamuolį ir džiaugtis jam įkritus į skylę... . Pažaidę judrųjį žaidimą „Lėktuvai“, visi kartu pasivaikščiojome po darželio teritoriją,  pasigerėjome sparčiai rudenėjančia gamta, pabraidėme po nukritusius lapus, pasiklausėme jų čežėjimo...

Grįždami į grupes susitarėme, kad sekantį kartą susitiksime žiemą, kai bus daug daug sniego.

 

Auklėtojos Asta ir Alma


 • 2018-11-08

visos nuotraukos

 

Judėk linksmai – valgyk sveikai

 Lapkričio 8 dieną vyresniųjų grupių „Voveraičių“, „Zuikučių“, „Pelėdžiukų“ vaikai dalyvavo renginyje „Judėk linksmai – valgyk sveikai“. Šio renginio tikslas -  formuoti vaikų sveikos mitybos įgūdžius per praktinę veiklą, įtraukiant socialinius partnerius bei vaikų tėvelius. Renginys pradėtas labai smagia ir intensyvia mankšta, kurią pravedė Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistas Povilas. Po mankštos visi ruošėsi rimtam  protmūšiui apie mitybą. Komandas sudarė penki vaikai, grupės auklėtojai arba tėveliai. Kiekviena komanda buvo paruošusi prisistatymą. Protmūšio metu vaikai atsakinėjo į klausimus: kokie maisto produktai sveikiausi?, kuo panašūs maisto pasirinkimo piramidė ir šviesoforas?, kokias daržoves sveikiausia valgyti? ir pan. Teorinių klausimų neužteko, vaikai atliko ir praktines užduotis, kurių metu teko surinkti sveikiausių maisto produktų krepšelį, surūšiuoti vaisius ir daržoves bei užbaigti pradėtą sakinį. Visą renginį stebėjo ir vertino komisija, kuri labai palankiai įvertino komandas, todėl pralaimėjusių nebuvo, o nugalėjo draugystė. Kiekviena komanda ir jos palaikymo atstovai gavo prizus - vitaminus bei padėkas. Po renginio visi išsiskirstė kupini gerų įspūdžių, puikios nuotaikos.

Manome, kad šis renginys paskatino mažuosius dar labiau suvokti, kaip svarbu maitintis sveikai, praplėtė jų pažinimo kompetencijas.

                                           Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Laima Sadauskienė


 • 2018-11-08

visos nuotraukos

 

Projektas „Draugystės takeliu“

Tęsdami „Žvirbliukų“ ir „Kregždutės“ grupių projektą „ Draugystės takeliu“ draugiškai paminėjome Pyragų dieną.

Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų  svajones. Mes pinigėlių nerinkome, bet ėjome į svečius vaišinti ir pasivaišinti pyrago gabalėliu. „Kregždutės“ grupės vaikai nešini  pyragais ėjo pas „Žvirbliukų“ grupės vaikus. Susitikę pasisveikinome, pažaidėme ratelį – žaidimą „Šiaudų batai“, klausėmės ir aptarėme pasaką „Vištytės pyragas“. Vėliau vaišinomės pyragais. Vaikai stengėsi būti mandagūs, draugiški, paslaugūs vieni kitiems, mokėsi dalintis ir vaišintis. Atsisveikinome iki kito susitikimo.

 

Auklėtojos Edita ir Danutė


 • 2018-11-06

visos nuotraukos

 

Pyragų diena

Lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Šią dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Pyragų diena organizuojama įvairiose organizacijose, mokyklose, darželiuose. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.  

Lopšelyje – darželyje „Bitutė“ šiandien taip pat pakvipo pyragais. Nuo pat ryto  vaikučiai su tėveliais nešini nepaprasto grožio, skanumo ir skirtingų receptų pyragais skubėjo į grupes.  Auklėtojos diskutavo su vaikais apie gerumą, meilę, kad gerumu reikia dalintis su kitais. Vaikai pasakojo apie savo kepinius, kaip su kuo, ir iš ko juos kepė. Atneštų pyragų nepardavinėjome, o gardžiais ir kvapniais gabalėliais dalinomės su darželio draugais.  Smagu  bendrauti ir dalintis!

Soc. pedagogė Virginija Sorakaitė - Šeško


 • 2018-10-29

visos nuotraukos

 

„Būk saugus ir mandagus“ gatvėje ir kelyje

Spalio 25 dieną „Zuikučių“, „Voveraičių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikus aplankė Druskininkų policijos pareigūnė Edita Vaitkevičiūtė - Urbonienė. Susitikimo metu buvo kalbama apie saugų elgesį gatvėje, kelyje, taip pat,  kaip apsisaugoti tamsiu paros metu, kad būtų saugūs ir pastebimi. Vaikai labai noriai žiūrėjo pamokančius animacinius filmukus, kurių pagrindinis herojus -  bičiulis Amsis. Policijos pareigūnė pasidžiaugė, kad vaikai žino, kaip saugiai pereiti per pėsčiųjų perėją, ką reiškia šviesoforo spalvos ir,  teigiamai įvertinusi vaikų žinias,  kiekvienam vaikui padovanojo po atšvaitą.

Soc. pedagogė Virginija Sorakaitė - Šeško


 • 2018-10-25

visos nuotraukos

 

Turininga popietė su „Laivelio“ grupės vaikučiais ir tėveliais

Spalio 15-19 dienomis Druskininkų lopšelyje – darželyje „Bitutė“ aidėjo vaikų juokas ir klegesys. Visą savaitę linksmai šurmuliavo renginiai, skirti įstaigos gimtadieniui paminėti.

Šia proga, spalio 17 dieną, „Laivelio“ grupės tėveliai dalyvavo kūrybinėje veikloje. Popietės metu socialinė pedagogė Virginija Sorakaitė - Šeško tėvelius trumpai supažindino su socialinių - emocinių įgūdžių ikimokyklinio ugdymo programa „Kimochis“, su šios programos personažais ir jų jausmais. Domuko tėvelis jausmingiems žaislams pagamino namus - medžio dekoraciją. Kad medis nebūtų liūdnas, susirūpinęs ir negražus, visi likusieji tėveliai su vaikučiais papuošė medį margaspalviais rudens lapais. Tikimės, kad šis medis taps jaukiais namais naujiems gyventojams, o mes jų draugais.

Taip, visi drauge, žengėme vieną iš pirmųjų žingsnelių, pradedant įgyvendinti socialinių - emocinių įgūdžių ikimokyklinio ugdymo programą „Kimochis“.

Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams, dalyvavusiems kūrybinėje veikloje.

 

                                           „Laivelio“ grupės auklėtoja Ligita Radiukevičienė


 • 2018-10-23


 • 2018-10-23

visos nuotraukos

 

Lopšelio – darželio „Bitutė“ gimtadienis

Lopšelis – darželis „Bitutė“ savo veiklą pradėjo 1985 metų spalio 15 dieną, tad  įstaigoje visą šią  savaitę linksmai šurmuliavo renginiai skirti 33-iajam įstaigos gimtadieniui .

Kiekviena savaitės diena buvo ypatinga. Pirmadienį visos grupės kūrė dovanėles ir jomis puošė grupių erdves. Sienos ir lentos buvo papuoštos puokštėmis, gėlėmis.

Antradienį žiūrėjome spektaklį ,,Neprarask vaivorykštės“.

Trečiadienį į įstaigą buvo kviečiami tėveliai ir mamytės. Jie grupėse vedė ryto ratą, dalyvavo mankštoje, kartu su vaikais gamino salotas, vaisinius tortus. Norą dalyvauti veikloje pareiškė  ir mamytė Giedrė, kurios vaikučiai anksčiau lankė mūsų darželį, o šiuo metu jau mokosi mokykloje. Ji vedė dekupažo valandėlę vaikams ir tėveliams.

Ketvirtadienį vyko draugiškos sportinės varžybos, pilnos teigiamų emocijų ir vaikų krykštavimo. Penktadienį  gimtadienio šventę  vainikavo ,,spalvotas koncertas“, kuriame vaikučiai buvo pasipuošę skirtingų spalvų drabužėliais, nešini tokios pat spalvos balionais.  Po koncerto buvo sukurta didelė, nuostabi,  įvairiaspalvė  mandala, kuria džiaugėsi  vaikai, darželio bendruomenė ir tėveliai.

Esame labai dėkingi tėveliams ir visai darželio bendruomenei už aktyvų dalyvavimą savaitės renginiuose.

Auklėtoja Vlada


 • 2018-10-22

visos nuotraukos

 

Dekupažo dirbtuvėlės

Visą savaitę lopšelyje – darželyje „Bitutė“ vyravo šventinė nuotaika. Labai džiugu, kad mūsų darželio gimtadienį prisimename ne tik mes, bet ir vaikučiai bei jų mamytės, anksčiau buvę mūsų bendruomenės nariais. Mamytė Giedrė visada aktyviai dalyvaudavo ugdomajame procese, talkindavo grupės įvaizdžio kūrime. Prisiminusi svarbią mums datą ji ir vėl atskubėjo, vedina savo jau mokyklinio amžiaus vaikais Vakariu ir Smilte. „Zuikučių“ grupės vaikams, ji tarsi geroji fėja, sukūrė paslaptingą, gražią  dekupažo pasaką. Esame labai dėkingi mamytei Giedrei už tokį nepaprastai subtilų, šiltą ir mielą bendravimą bei naujas patirtis.

Auklėtoja Vlada


 • 2018-10-22

visos nuotraukos

 

Darželio gimtadienio tortas

Spalio 17- oji  „Zuikučių“ grupės vaikams buvo ypatinga diena. Ryte suvalgę Ivetos tortą, keliavome į vaikų reabilitacijos skyrių ,,Saulutė“. Po pietų, drauge su Ignuko mamyte, gaminome darželio gimtadienio tortą. Visi labai laukėme šios neįprastos ir įdomios veiklos. Atsinešę daug ir įvairių vaisių, vėrėme ant pagaliukų ir smeigėme į melioną. Sukūrėme gražų, spalvingą darželio gimtadieniui skirtą ežiuką. O kiek jame vitaminų! Dėkojame mamytei Agnei už išmanią ir naudingą veiklą.

Auklėtoja Vlada


 • 2018-10-22

visos nuotraukos

 

Savivaldos diena

Spalio 13-ąją druskininkiečiai gausiai rinkosi Pramogų aikštėje, kurioje vyko šventė „Mūsų savivaldos diena“. Šventės dalyvių laukė meno kolektyvų koncertas, išradingi įmonių, įstaigų ir kaimelių bendruomenių prisistatymai.

Lopšelis – darželis „Bitutė“   pristatė ugdomąją veiklą „Netradicinė pamoka“, panaudodami šviesos stalus, ant kurių vaikai noriai dėliojo spalvotus stikliukus, akmenukus, pupeles, raideles,  skaičiukus, kaštonus, taip kurdami savo stebuklų pasaulį. Ne mažiau dėmesio sulaukė ir „Kimochi“ personažai, kurie draugaus su vaikais mūsų įstaigoje  ištisus metus. Šie minkšti žaisliukai yra iš socialinių-emocinių ikimokyklinio amžiaus vaikų įgūdžių lavinimo programos „Kimochi“. Veiklos pagal šią programą yra ne tik naujoviškos, smagios ir įtraukiančios, bet ir padedančios vaikams geriau pažinti savo ir kitų emocinį pasaulį,  išmokti spręsti keblias socialines-emocines situacijas.  Džiugu, kad mūsų įstaigoje naudojama netradicinė ugdomoji veikla sulaukė nemažo būrio susidomėjusiųjų.

Soc. pedagogė Virginija Sorakaitė- Šeško


 • 2018-10-19

visos nuotraukos

 

       Išvyka į Vilniaus Santaros vaikų ligoninės reabilitacijos skyrių Druskininkų „Saulutę“ 

Saulėtą spalio 17 - osios dieną, tęsiant projektą „Mažais žingsneliais į sveikatos šalį“ bei minint  Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, kuri šiais metais skirta vaikų ir jaunimo psichikos sveikatai, „Voveraičių“, „Zuikučių“ ir „Pelėdžiukų„ grupių vaikai keliavo į Druskininkų „Saulutę“. Išvykos tikslas  - supažindinti vaikus su procedūromis, gerinančiomis vaikų emocinę savijautą. Atvykus į sanatoriją, mažuosius svečius pasitiko įstaigos slaugos administratorė Asta Jurkšaitienė. Ji trumpai papasakojo apie vykdomas procedūras (aerofitoterapiją, haloterapiją, ergoterapiją, kineziterapiją ir kt.), kurių dėka efektyviai ir greitai yra grąžinamos prarastos organizmo funkcijos.

Vaikučiai turėjo galimybę išbandyti aerofitoterapijos ir haloterapijos procedūras. Aerofitoterapija – tai gydymas vaistingųjų augalų išskiriamais fitoncidais kartu klausantis ramios, relaksacinės muzikos. Haloterapija – tai kvėpavimas druska prisodrintu oru.  Šios abi procedūros turi relaksacinį poveikį, mažinantį jautrumą, nerimą, stiprina imunitetą.  Svarbiausia šių procedūrų metu patogiai įsitaisyti kėdėje ir mėgauti. Vaikai atsipalaidavo, tapo žvalesni, patyrė gražių emocijų.

 

Socialinė pedagogė Virginija Sorakaitė - Šeško

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Laima Sadauskienė


 • 2018-10-19

visos nuotraukos

 

Projektas „ Draugystės takeliu“

Šiais mokslo metais „ Žvirbliukų“ ir „ Kregždutės“  grupių  vaikai drauge su auklėtojomis vykdo projektą „ Draugystės takeliu“ . Šio projekto tikslas - sudaryti sąlygas vaikams bendrauti su bendraamžiais, suaugusiais, pratintis kartu veikti, žaisti, ugdytis komunikavimo gebėjimus. Saulėtą spalio 10-osios rytą visi kartu ėjome į „Saulės“ pagrindinės mokyklos stadioną. Draugišką susitikimą pradėjome mankšta, vėliau žaidėme susipažinimo žaidimą su kamuoliu, linksmus žaidimus su parašiutu. Smagų bendravimą baigėme žaidimu „Graži mūsų šeimynėlė“. Grįžę į darželį tarėme vieni kitiems: „ Iki kito susitikimo draugai“.

                                                                                      Auklėtojos: Danutė ir Edita


 

 • 2018-10-19

visos nuotraukos

 

Rudens gėrybių paroda

Ruduo – tai nuostabus metų laikas, kai rudens saulė nudažo gamtą įvairiausiomis spalvomis. Tai metas, kai mūsų sodai, daržai ir miškai atiduoda savo duoklę.

Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, Druskininkų lopšelyje – darželyje „Bitutė“, spalio 8 – 12 dienomis vyko rudens gėrybių paroda. Jos tikslas- skatinti vaikų kūrybiškumą, originalias meninės saviraiškos formas, bendraujant su šeimos nariais.

Vaikučiai su tėveliais ne tik sukūrė įvairiausių darbelių iš vaisių, daržovių ir kitų rudens gėrybių, bet ir nustebino visus  savo išradingumu, kūrybiškumu bei meniškumu. Kiekviena rudens gėrybė pavirto netikėtu ir nuostabiu darbeliu: nameliu, kirmėlyte, ežiuku, karoliais ir t. t.

Spalvoto ir turtingo rudens darbeliai visą savaitę džiugino įstaigos bendruomenę.

Nuoširdžiai dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius ir aktyvų dalyvavimą parodėlėje.

 

                                                                 Vyresnioji auklėtoja Ligita Radiukevičienė


 • 2018-10-16

visos nuotraukos

 

Kuratoriaus diena lopšelyje – darželyje „Bitutė“

Spalio 16 dieną lopšelyje - darželyje „Bitutė“  buvo suorganizuota Kuratoriaus diena, kurioje dalyvavo Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Diana Brown. Šio susitikimo metu diskutavome kas svarbiausia mūsų organizacijoje, aptarėme įstaigos veiklos prioritetus, ruošiamės strateginio veiklos plano rengimui. Smagiai ir naudingai praleidome laiką.

Soc. pedagogė Virginija Sorakaitė- Šeško


 • 2018-10-16

visos nuotraukos

 

Apsilankymas Druskininkų miesto viešojoje bibliotekoje.

 Pakviesti Danieliaus  Mizaro tėvelio, spalio 12 dieną, dalyvavome miesto viešojoje bibliotekoje surengtame renginyje. Projekto „Vaikų bibliotekėlė“ tikslas - duoti postūmį lietuvių vaikų literatūros raidai, paskatinti rašytojų ir dailininkų bendradarbiavimą, padrąsinti darbuotis naujus talentus. Projektą organizavo labdaros ir paramos fondas.

Mūsų lopšeliui - darželiui atstovavo „Voveraičių“, „Zuikučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai. Martynas deklamavo eilėraštį apie gimtinę, Radvilė - L. Vaitkienės eilėraštį „Ar žinai?“, Ugnė, Domantas, Rapolas ir Vilius suvaidino A. Matučio pasakėlę „Tuoj ir rytoj“. Vėliau apsilankėm bibliotekos vaikų skyriuje, kur pasigrožėjom puikiomis vaikiškomis knygomis, gražiu interjeru.

Dėkojame Danieliaus tėveliui už pakvietimą ir transportą.

 

„Pelėdžiukų“ grupės auklėtoja Danguolė


Druskininkų lopšelis—darželis „Bitutė“

Ateities g. 22, Druskininkai

Telefonas: 8-313 53816

El.paštas: koriukas@gmail.com

Druskininkų lopšelis—darželis „Bitutė“. Jeigu turite klausimų, susisiekite telefonu Druskininkuose 53816